Heureka.cz - porovnání cen a srovnání produktů

Kosmetické pomůcky Basic Techniques

Partner sekce

Krasa.cz Krasa.cz
www.krasa.cz

Zobrazit jen zlevněné (11)Blending brush Basic 04

Basic jsou kosmetické štětce profesionální kvality pro každodenní použití. Štětcem definujete čisté a plynulé přechody mezi jednotlivými stíny.

Uložit ke srovnání

Tužkový štětec na oční linku Basic 02

na oči, štětce

Basic jsou kosmetické štětce profesionální kvality pro každodenní použití. Štětec střižený do špičky je ideální pro přirozené nanesení stínu na spodní i horní linku.

Uložit ke srovnání

Štětec na obočí Basic 01

na obočí

Basic jsou kosmetické štětce profesionální kvality pro každodenní použití. Tenkým štětcem na obočí precizně vykreslíte a vytvarujete každý tvar.

Uložit ke srovnání

Zkosený štětec na oční víčko Basic 05

na oči, štětce

Basic jsou kosmetické štětce profesionální kvality pro každodenní použití. Tímto štětcem se rovnoměrně nanáší stín do vnejšího koutku oka a na celé víčko.

Uložit ke srovnání

Precizní štětec na rty Basic 06

štětce

Basic jsou kosmetické štětce profesionální kvality pro každodenní použití. Definujte své rty precizním nanesením rtěnky a vykreslením vašeho přirozeného tvaru rtů.

Uložit ke srovnání

Štětec na horní a spodní linku Basic 08

Basic jsou kosmetické štětce profesionální kvality pro každodenní použití. Pomocí štětce číslo 08 nanesete oční stíny na spodní víčko a také s ním krásně vytvarujete horní oční...

Uložit ke srovnání

Stipple brush na celé víčko Basic 07

Basic jsou kosmetické štětce profesionální kvality pro každodenní použití. Štětec číslo 07 slouží k nanesení hutnějších očních stínů na celé víčko. Nejčastěji stíny krémové...

Uložit ke srovnání

Plochý štětec na celé víčko Basic 03

štětce

Basic jsou kosmetické štětce profesionální kvality pro každodenní použití. Štětec číslo 03 slouží k nanesení stínu na celé pohyblivé víčko.

Uložit ke srovnání

Techniques Sada štětců na oči rty a obočí Basic

štětce

Kompletní sada štětců na oči v profesionální kvalitě a provedení. Ty nejjemnější syntetické štětiny se postarají o to aby finální líčení vypadalo krásně a přirozeně. Sada se...

Uložit ke srovnání

1 - 9 ze 9 produktů

Zboží oblíbených značek
na jednom místě:

Vybírejte ve slovenské verzi Heureka.sk: Kozmetické pomôcky